Tectyl produkty antykorozyjne

Niezawodne rozwiązania dla przemysłu

zobacz więcej
Strona główna » O firmie
61 867 89 48

O firmie

Firma Maverick powstała w 1991r i szczyci się ponad 20-letnim doświadczeniem jako czołowy dostawca zabezpieczeń antykorozyjnych w Polsce.

Działamy na rynku przemysłowym od wielu lat. Naszymi klientami są firmy z branży motoryzacyjnej, lotniczej, telekomunikacyjnej oraz zbrojeniowej. W naszej ofercie znajdują się produkty w postaci tradycyjnych filmów olejowych, woskowych, folii i papierów antykorozyjnych VCI, folii barierowych i aluminiowych, papierów parafinowanych oraz pochłaniaczy wilgoci.

Nasi specjaliści doskonale zdają sobie sprawę, że każda gałąź przemysłu wymaga ochrony przed wilgocią. Szczególnie w krytycznych strefach klimatycznych problem ten może narażać na poważne straty zarówno producentów jak i eksporterów. Proponowana przez nas metoda zabezpieczeń produktów wymaga niewielkich nakładów finansowych, szczególnie, gdy ocenimy je z perspektywy strat ponoszonych w wyniku oddziaływania wilgoci.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszej firmy. Pozwoli to Państwu ocenić zalety proponowanych przez Maverick rozwiązań pod kątem własnych potrzeb.

www.maverick.pl