Tectyl produkty antykorozyjne

Niezawodne rozwiązania dla przemysłu

zobacz więcej
Strona główna » Zabezpieczenie antykorozyjne
61 867 89 48

Zabezpieczenie antykorozyjne

Skuteczne zabezpieczenie antykorozyjne metali

Pracując w przemyśle stalowym i metalowym, na co dzień musimy walczyć ze szkodliwym dla naszych produktów procesem – korozją. Korozja niszczy strukturę metali i powoduje, że tracą swoje właściwości. Jakie jest wyjście z tej sytuacji? Rozwiązanie to odpowiednie zabezpieczenie antykorozyjne, które tworzy ochronną warstwę na zewnątrz metali.

Do tego przydadzą się nam środki antykorozyjne z linii Tectyl, dzięki którym pokryjemy metale zabezpieczającą powłoką antykorozyjną. Szeroki wybór produktów linii Tectyl daje nam pewność, że dobierzemy preparat idealny dla naszego detalu.

Na przyklad Tectyl 910 to olej, który spełnia dwa zadania: służy jako olej silnikowy o normalnych cechach eksploatacyjnych i jako środek antykorozyjny. Jest on zgodny z normami Armii Stanów Zjednoczonych MIL-L-21260D Grade 10. Tectyl 910 może być stosowany w tłokowych silnikach spalinowych z zapłonem iskrowym oraz z zapłonem samoczynnym.

Tectyl 5638W jest natomiast specjalną wodorozcieńczalną powłoką wygłuszającą wolną od rozpuszczlaników organicznych. Może być stosowany przy produkcji samochodów, wagonów kolejowych, tramwajowych i innych urządzeń transportu końcowego. Co więcej, za jego pomocą możemy wygłuszyć elementy pojazdów końcowych, systemów wentylacyjnych czy naszyn roboczych.